HAKKIMIZDA

Zerpak hakkında öğrenmek istedikleriniz...
inovasyon & Katma Değer Üretiyoruz

Zerpak Ambalaj 2011 yılında İstanbul Kıraç'da endüstriyel atık çöp torbası ihtiyacını karşılamak amacı ile kurulmuştur. Yıllar içinde yapmış olduğu marka ve makine yatırımları ile bugün ağırlıklı olarak çöp torbası, mop ve koli bandı üretiminde faaliyet göstermektedir. Zerpak Ambalaj olarak çevre sorumluluğu bilinci birinci önceliğimizdir. Bu bağlamda şirketimiz; güvenilirlik, esneklik, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik gibi temel değerleri ile müşterilerine özel çözümler sunmaktadır.

İstanbul Kıraç’ta, 1600 metrekarelik kapalı alanda 2011 yılında kurulan Zerpak Ambalaj bugün Hadımköy fabrikada, 5500 metrekare kapalı alanda 100'ü aşkın personeli ile ayda 450 tonun üzerinde üretim yapmakta olup, ürünlerinin yurtiçi ve yurtdışındaki tüketicileri ile buluşmasını sağlamaktadır.

Üretiminin %35’ini bölge ülkelerine ve ABD'ye ihraç ederken, yakın gelecekte ihracat payının arttırılmasını planlamaktadır. Zerpak Ambalaj üretici kimliğinin dışında Star Plus, Star Home ve Vioraplast markalarının üretim, satış, lojistik hizmetlerini de vermekte olup, değerli markalama ve markalaşma yolunda vizyoner adımlarla ilerlemektedir. Zerpak Ambalaj bir grup şirketidir. Gıda dışı toptan ve toptan üstü satış kanalında lider pozisyonda bulunan Zergrup ailesinin üretici üyesidir.

Firmamız siz değerli müşterilerimizi yüksek düzeyde memnun etmek, beklentilerinizi en ekonomik ve hızlı şekilde karşılamak için sürekli gelişim içerisindedir. Alanında kalifiye uzman personel kadrosuna hakim olan Zerpak Ambalaj üretim sorumluluğunun her daim farkındadır. Her şeyden önce, en iyi ve hızlı hizmeti vermeye çalışıp uzun yıllar sürecek çözüm odaklı bir firma olmaya büyük önem veriyoruz. Aslında kısacası “Bahane değil çözüm üretiyoruz.” Disipline ve Disiplinli çalışmanın gerekliliğine inanıyoruz. Zerpak Ambalaj’ı farklı kılan tüm özellikler tabiki bunlar değil, bizi daha yakından tanıdığınızda neden farklı olduğumuzu çok daha iyi anlayacaksınız.

Tanıtım Videomuzu İzlediniz mi ?
Değerlerimiz
01.İnsana Değer

Firmamızın en temel değerlerinden biri, insan odaklı bir yaklaşıma dayanmaktadır. İnsana değer verme anlayışımız, çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve toplumun her bir bireyinin potansiyelini tanıma ve geliştirme çabamızı yansıtmaktadır. İşbirliği, şeffaflık ve adil bir çalışma ortamı oluşturarak, insan kaynağımıza yatırım yaparak değer yaratmayı hedefliyoruz.

02.Yenilikçilik

Firma olarak, sürekli gelişim ve yenilikçilik ilkelerini benimsemekteyiz. Teknolojik ilerlemeleri yakından takip ediyor ve müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için yaratıcı çözümler geliştiriyoruz. İnovasyonu destekleyerek, hem iç süreçlerimizde hem de sunduğumuz ürün ve hizmetlerde sürekli bir ileriye dönük yaklaşım sergiliyoruz.

03.Güvenirlilik

Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza karşı güvenirlilik ilkesi, iş yapış şeklimizin temelini oluşturuyor. Vaat ettiğimiz kalite standartlarına sadık kalarak, zamanında teslimat ve dürüst iletişimle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Güvenilir bir iş ortağı olmanın sorumluluğunu taşıyor ve her aşamada güvene dayalı ilişkiler kurmayı amaçlıyoruz.

04.Çevreye Saygı

Firmamız, çevre dostu bir iş modelini benimseyerek doğal kaynakları koruma ve sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı kalma taahhüdünde bulunmaktadır. Üretim süreçlerimizi çevreye duyarlı yöntemlerle optimize ediyor, atıkları minimuma indiriyor ve geri dönüşümü teşvik ediyoruz. Doğayla uyumlu bir şekilde hareket ederek, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmayı amaçlıyoruz.

2750
MUTLU MÜŞTERİ
22
ÜLKEYE İHRACAT
230
ÜRÜN GAMI
350
PERSONEL
Ülkemiz için herzaman ileri...

Bizler, kaliteli üretim ve müşteri memnuniyeti konusundaki taahhüdümüzü sizlere en iyi şekilde yansıtmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Sizin için en iyiyi sunma misyonumuzun temelinde güven yatmaktadır. Fabrikamız, başlangıcından itibaren müşterilerimize olan güveni en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir. Bu güveni sağlamak için kalite, memnuniyet, saygı ve inovasyon misyonlarına bağlı çalışmalarımızı var gücümüzle sürdürüyoruz.

Bizimle çalıştığınızda, güvenilir bir iş ortağı bulduğunuzdan emin olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarımızla, sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Sizlere destek olmaktan ve iş birliği yapmaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımla,

KAZIM ZER Kurucu